Doradca Zawodowy

Piotr Marcin Wojciechowski (PL, scroll down for english version)

Mam na imię Piotr i od maja 2021 roku współpracuję z UMFC jako doradca zawodowy. Studiowałem filozofię na Uniwersytecie Warszawskim oraz Universität Konstanz w Niemczech. Ukończyłem studia podyplomowe w zakresie coachingu w Mülheim an der Ruhr, jestem członkiem Internationale Gesellschaft für Philosophische Praxis (IGPP) oraz Berufsverband für Philosophische Praxis (BV-PP).

W branży HR jestem od ponad dziesięciu lat. Rekrutowałem, zatrudniałem, szkoliłem, oceniałem, wręczałem nagrody i nagany, dawałem podwyżki i zwalniałem.
W końcu sam się zwolniłem i postanowiłem robić to, co lubię najbardziej: rozmawiać, zadawać trudne pytania, dopingować i wspierać innych w ich rozwoju. Lubię szwedzki metal, opowiadam żenująco nieśmieszne dowcipy,a kakofonię dźwięków, która dochodzi z otwartych okien UMFC, nazywam muzyką.

Zapisy na konsultacje

Aby umówić się na spotkanie skorzystaj z formularza:

https://forms.office.com/r/pty24VtE56

(średni czas potrzebny na uzupełnienie formularza to 2 minuty i 30 sekund)

Pomóż mi udoskonalić ofertę!

Twoja opinia jest dla mnie bardzo cenna. Dzięki niej mogę lepiej przygotować się do spotkania. Uzupełnij proszę krótką ankietę:

https://forms.office.com/r/bwh0VvDwUc

(średni czas potrzebny na uzupełnienie formularza to 4 minuty i 25 sekund)

Ile czasu trwają konsultacje?

Jedno spotkanie indywidualne to 60 minut. Liczba spotkań jest uzależniona od Twoich potrzeb i dostępności terminów. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jak mogę się przygotować do spotkania?

Nie musisz się przygotowywać do spotkania. Jeśli chcesz, możesz zastanowić się przede wszystkim nad tym, o czym chcesz porozmawiać.

Czy informacje, których udzielę doradcy zawodowemu pozostaną poufne?

Zdecydowanie tak. Wszystko, o czym będziemy rozmawiać na spotkaniach, jest objęte przeze mnie tajemnicą zawodową. Jedyne informacje, które będą przetwarzane przez UMFC, to te ujęte w formularzu uczestnika projektu, który możesz pobrać tutaj. Deklaracja rodo.

Kto może skorzystać z pomocy doradcy zawodowego?

Program konsultacji z doradcą zawodowym jest finansowany z programu POWER i jest adresowany dla studentów UMFC czterech ostatnich semestrów studiów I i II stopnia. W praktyce oznacza to, że możesz skorzystać z pomocy jeśli jesteś na II lub III roku studiów licencjackich lub magisterskich.

Programem nie są objęci doktoranci, absolwenci i pracownicy UMFC.

 

Piotr Marcin Wojciechowski (EN)

My name is Piotr, and I am cooperating with UMFC as a career coach since May 2021. I'm working in the field of HR for over ten years. I studied philosophy at the University of Warsaw and Universität Konstanz in Germany. I have completed a coaching course in Mülheim an der Ruhr and am a member of the Internationale Gesellschaft für Philosophische Praxis (IGPP) and the Berufsverband für Philosophische Praxis (BV-PP).

Sign up for consultations:

https://forms.office.com/r/pty24VtE56

Your opinion is important. Please complete the short questionnaire:

https://forms.office.com/r/bwh0VvDwUc

The programme of consultations with a career coach is funded by the POWER programme. It is addressed to The Chopin University of Music students in the last four semesters of their Bachelor's and Master's degree.